بهترین تجهیزات آزمایشگاهی - سکوبندی آزمایشگاه
Rate this post

فروش دوش و چشم شوی اضطراری| رشنو لب

دوش و چشم شوی اضطراری آزمایشگاهی در مواقعی کاربرد دارد که مواجهه مستقیم مواد شیمیایی با بدن افراد صورت گرفته باشد. یعنی به عبارتی مواد شیمیایی به داخل چشم فرد و یا اعضای بدن فرد برخورد کرده باشند که در این صورت اولین اقدام استفاده از آب فراوان و این وسایل اضطراری جهت رقیق سازی و شستشوی مواد شیمیایی از روی بدن می باشد .

با وجود کنترل مهندسی و دستورالعمل های ایمنی موجود متاسفانه هنوز مواجهه تصادفی و پیش بینی نشده با مواد شیمیایی وجود دارد و در نتیجه استفاده از این وسایل اضطراری ، انواع دستکش ، شیلد ها و نقاب های صورت و تجهیزات حفاظت فردی ایمنی بسیار ضروری می باشد.

پاشش مواد شیمیایی و مواجهه افراد با مواد شیمیایی خطرناک به ویژه مواد خورنده اسیدی و یا قلیایی دارای اهمیت بسیار بالایی بوده و تاخیر در دسترسی به منابع آب فراوان و بهداشتی حتی برای چند لحظه کوتاه ممکن است باعث ایجاد آسیب غیر قابل جبران جدی گردد.

پس برای جلوگیری از چنین خساراتی وجود این وسایل در هر آزمایشگاه بسیار ضروری میباشد .

مشخصات فنی دوش و چشم شوی آزمایشگاهی

  1. بدنه دوش و جشم شوی آزمایشگاهی یکپارچه و از گالوانیزه یا استیل می باشد.
  2. سر دوش استانداردمی باشد و و ظرفیت آب حدودا 20 لیتردر دقیقه با فشار51 پوند بر اینچ مربع  که از طریق لوله تغذیه می نماید.
  3. چشم شور به وسیله اهرم دستی و یا پدال پایی به صورت اتوماتیک شروع به پاشیدن آب می نماید.

موارد استفاده از دوش و چشم شوی اضطراری

چنانچه با مواد ازمایشگاهی مواجهه شوید، وجو آن ها اثراتش را بسیار کاهش خواهد داد، و دوش و چشم شور برای مشاغلی که بدن در برابر مواد خطرناک می باشد ضرورری می باشد. در محیط هایی که اثرات زیان آور مواد خطرناک فقط محدود می شود به چشم استفاده نمودن از چشم شوی وسیله بسیار مناسبی برای محافظت می باشد.

جهت مشاهده تصاویر انواع دوش و چشم شور رومیزی،دیواری و ایستاده اینجا کلیک کنید.

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم